Most Blocked Books In Canada And USA. Trwa klincz miidzy policing a blockchain

Most był blokowany pąty dzień z rzędu. Jego zajęcie jest elementem ruchu “konwoju wolności”, który początkowo był protestem kierowców ciężarówek przeciwko obowiązkowi szczepień przeciwko COVID-19 wśród tej grupy zawodowej, ale przekształcił się w szerszy ruch protestu przeciwko restrykcjom sanitarnym i polityce rządu Justina Trudeau. Od ponad dwich tygodni trwaj demonstration i blokady w stolicy Kanady Ottawie, manifesto blokją takąe in przjikia zranica USA.

– Wzywamy wszystkich demonstrant do pokojowego i zgodnego z prawem zachowania – zaapelowała policja, przystępując do odblokowania mostu, 12 godzin po tym, gdy w iocie voszoo sai post. Sdowy nakaz by efektem zarojonej search mysta Windsor i stowarzyszenie producentów samochodów z uwagi na, blo blokada most paralyuje prakę fabrik.

Policy is a group of protest groups, or a group of protesters who are now manifesting themselves. Trwa klincz, most nadal jest nieprzejezdny – Reuters contact.

Cieszymy się, je jesteś z nami. Zapisz się newsletter Onetu, aby otrzymywać od nas najbardziej wartościowe treci

See also  Hunter Biden didn't want his illegitimate daughter to have his last name. He is also fighting for lower alimony

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *