Most Blocked Books In Canada And USA. Trwa klincz miidzy policing a blockchain

Most był blokowany pąty dzień z rzędu. Jego zajęcie jest elementem ruchu “konwoju wolności”, który początkowo był protestem kierowców ciężarówek przeciwko obowiązkowi szczepień przeciwko COVID-19 wśród tej grupy zawodowej, ale przekształcił się w szerszy ruch protestu przeciwko restrykcjom sanitarnym i polityce rządu Justina Trudeau. Od ponad dwich tygodni trwaj demonstration i blokady w stolicy Kanady Ottawie, manifesto blokją takąe in przjikia zranica USA.

– Wzywamy wszystkich demonstrant do pokojowego i zgodnego z prawem zachowania – zaapelowała policja, przystępując do odblokowania mostu, 12 godzin po tym, gdy w iocie voszoo sai post. Sdowy nakaz by efektem zarojonej search mysta Windsor i stowarzyszenie producentów samochodów z uwagi na, blo blokada most paralyuje prakę fabrik.

Policy is a group of protest groups, or a group of protesters who are now manifesting themselves. Trwa klincz, most nadal jest nieprzejezdny – Reuters contact.

Cieszymy się, je jesteś z nami. Zapisz się newsletter Onetu, aby otrzymywać od nas najbardziej wartościowe treci

See also  Oscar Awards Ceremony. Prime Minister Mateusz Morawiecki: Ukrainian President Volodymyr Zelensky is not voiced, Alexei Navalny confirmed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *